قابلیت های زیرساختی کسب و کار erp

قابلیت‌های زیرساختی کسب‌و‌کار (BPC)

گروه محصول قابلیت‌های زیرساختی کسب‌وکار، مجموعه‌ای از قابلیت‌های پشتیبان برای راهکار جامع سازمانی فناپ استپورتال، اتوماسیون اداری، گزارش ساز و محصول مدیریت جریان کار در قالب گروه محصول قابلیت‌های زیرساختی کسب و کار است.

در این مجموعه، یکپارچگی کامل با سایر محصولات به نحوی تامین شده است که استفاده از فرایندهای BPC به سهولت امکان پذیر شود.

مدیریت جریان کار (WFM)

نرم‎‌افزار مدیریت جریان کار فنارپی، زیرسیستم یک ماژول مستقل بوده که یک بستر مناسب را جهت تعریف جریان‌های کاری (گردش کار)، پیگیری اقدامات و تسک‌ها، تعریف فرم‌های مورد نیاز سیستم‌های مختلف یک کسب‌وکار را با هدف تحقق کامل قابلیت‌‎های یک نرم‌‎افزار BPMS پیشرفته و مبتنی بر استاندارد BPMN2 ، فراهم آورده است و برای بهره‌‎برداری توسط اشخاص و کسب‎‌وکارها میزبانی شده است. با استفاده از این پلتفرم، کسب‎‌وکارها می‎‌توانند فرآیندهای سازمان خود را طراحی و گردش کار آنها را پیاده‌‎سازی کنند. نرم افزار مدیریت جریان کار فنارپی با سیستم‌های مالی، مدیریت پروژه، اتوماسیون اداری‌، منابع انسانی و سایر محصولات به صورت یکپارچه در ارتباط است.

قابلیت‌‎های این راهکار مانند فرم‌‎ساز پیشرفته، تعریف و ویرایش گردش کار، برنامه‌‎ریزی گردش کار، آگاه‎‌سازی از جریان کار، مدیریت جریان کار، گزارش‎‌دهی جریان کار و فرآیند تایید و مسیریابی، این امکان را به سازمان‌‎ها می‎‌دهند که فرآیند‎سازی را محقق نمایند و از نتایج شگفت انگیز BPMS در کسب‎‌وکار خود بهره‌‎مند گردند.

مدیریت گزارشات (RPT)

از آنجایی که جمع آوری داده‌‎ها و اطلاعات بدون امکان بهره‌برداری از آنها به خودی خود مفید نمی باشد، در فنارپی به منظور تحلیل اتفاقات و عملکردهای کاری و کاربران، محصول مدیریت گزارشات توسعه داده شده است. با استفاده از این راهکار امکان اینکه گزارش‌های تحلیلی و ترکیبی مورد نیاز سازمان‌ با استفاده از داده‌های واقعی و به‌روز ارائه شده توسط این سیستم با شفافیت بیش‌تر و دقت بالاتر اتخاذ شود، فراهم شده است و از اطلاعات آن برای تحلیل فرآیندها، اخذ تصمیمات مدیریتی و در نتیجه بهبود یا اصلاح فرآیندها استفاده می‌شود.

گزارش‌ها به شکل‌ها و روش‌های مورد نیاز تهیه و ارائه ‌می‌شوند. این گزارش‌‌ها می‌توانند در قالب اکسل، نمودار و انواع جدول باشند. سیستم‌ گزارش‌ها شامل انواع گزارش‌های مورد نیاز از جمله گزارش‌های انحراف از تولید، دستور تولید‌های باز، موجودی انبار‌ها، توقف‌های تولید، زمان‌بندی‌های تولید و بسیاری دیگر را شامل می‌شود.
این محصول دارای دو فرآیند اصلی گزارش ساز پایه و همچنین گزار‎ش‌‎های از پیش تعریف شده می‌باشد.

پورتال و اتوماسیون اداری (PAT)

راهکار پورتال و اتوماسیون اداری فنارپی منطبق با استاندارد‌های بین‌المللی که از به‌روزترین و قدرتمندترین ابزار‌ها و تکنولوژی‌ها برای کسب‌‎و‌کار‌های داخلی پشتیبانی می‌کند، با اهدافی همچون فراهم آوردن ارتباط، نشر الکترونیکی، جلوگیری از اتلاف وقت و پراكندگی اسناد به‌کار گرفته شده‌ است.

نرم افزار فنارپی، یک نرم‎‌افزار کنترل و مدیریت فرآیند‌های سازمان است که با مشارکت برخی از ماژول‌های خود، یک نرم‌افزار اتوماسیون اداری تحت وب جامع‌ را با نگاهی متفاوت در بستری کاملا امن و سریع در اختیار کسب‌‎وکارهای مختلف قرار داده است. نرم افزار اتوماسیون اداری ابری فنارپی یکی از محصولات کاربردی ERP فناپ است که در چند فرآیند پیکربندی اتوماسیون اداری، پیکربندی مدیریت جلسه، برنامه‌‏ریزی جلسه، ایجاد نامه داخلی و وارده، ایجاد نامه صادره، ایجاد نامه به‌‎وسیله ایمیل، ایجاد و انتشار صورتجلسه، پیگیری صورتجلسه و اتصال به فرآیندهای XRM (مدیریت ارتباط با ذینفعان) و چندین فرآیند دیگر به صورت یکپارچه پیاده‌سازی شده است. همچنین امکان ارتباط این نرم‌‎افزار با سایر فرآیندهای مورد نیاز و نمایش نتایج در پورتال فراهم شده است.

زیرساخت (PFS)

محصول زیرساخت فنارپی، بخش مهمی از اطلاعات اولیه نیازمندی هر کسب‌‎وکار را در خود جای داده است. با استفاده از این محصول، کسب‌وکارها قادر خواهند بود تا تمامی اطلاعات مربوط به ساختار افراد حاضر در این سیستم و همچنین ساختار گردش اطلاعات را مشخص نمایند. این محصول درحال حاضر شامل فرآیندهای اطلاعات پایه زیرساختی، سرویس‌‎های عمومی زیرساختی و فرمول می‌باشد. اطلاعات پایه زیرساختی امکان ایجاد و ویرایش کاربرانی که از سیستم فنارپی استفاده می نمایند را برای سازمان‌ها فراهم می‌سازد.

سرویس‌‎های عمومی زیرساختی امکان مشخص نمودن زمان‌های و ساختار مربوط به ارجعات سازمانی را براساس الگوها و یا به طور دلخواه ایجاد و تعریف می‌‎نماید؛که از ویژگی‌‎های این فرآیند می‎توان به تعریف شیفت، الگوی زمان کاری، تقویم و تعریف معماری سازمانی پرداخت. قابلیت فرمول امکان استفاده و تعریف از فرمول و محاسبه به منظور شخصی‌سازی این محصول برای هر سازمان را در نظر گرفته است؛ همچنین با استفاده از این قابلیت سازمان‎ امکان مشخص کردن نتیجه فعالیت‌های صورت گرفته بر روی نامه‌‎ها را خواهد داشت.

تماس با شرکت فناپ زیرساخت

برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در فناپ زیرساخت تماس بگیرید.