آکادمی صنعت 4

با هم در مسیر تحول

ایجاد تحول سازمانی
بـا تقویت توانمندسازها

کاستی‌های مهارتی از سخت‌ترین و مهم‌ترین چالش‌های پیش روی رهبران در هر سازمان است. بر اساس جدیدترین تحقیقات در علوم رفتاری، دوره‌های طراحی شده تخصصی صنعت و سلامت هوشمند در آکادمی صنعت 4 (I4.0) دربرگیرنده مجموعه‌ای از برنامه‌ها هستند که به‌منظور ایجاد توانایی‌های فردی برای راهبری و نگه‌داشت تغییرات تحول‌آفرین در مقیاس مناسب سازمانی طراحی شده‌اند.

در دنیای دیجیتال، قابلیت چابکی بسیار مهم است. کسب‌وکارهایی که زمانی استراتژی دیجیتال خود را در بازه یک تا سه ساله ترسیم می‌کردند، اکنون باید در چند روز یا چند هفته ابتکار عمل خود را به نتیجه برسانند. قابلیت‌های چابکی، تجزیه و تحلیل، فناوری، طراحی و رهبری برای فعال‌کردن این امر ضروری هستند، هر چند ایجاد این قابلیت‌ها می‌تواند دشوار باشد. دانش، مهارت‌ها و رفتارها باید با ارزش‌آفرینی تیم‌ها و نقش‌های اصلی کسب‌وکار همسو باشد.

اثربخشی رهبری و مدیریت بر عملکرد بسیار موثر هستند. آمار نشان می‌دهد شرکت‌هایی که اثربخشی رهبری بالایی دارند، چند برابر بیشتر از دیگران بازده سهام ایجاد می‌کنند. رهبران آگاه که قادر به رهبری خود هستند، بهتر می‌توانند سازمان‌ها و سیستم‌هایی که در آن کار می‌کنند را رهبری کنند.

اهداف آکادمی صنعت ۴

آکادمی صنعت ۴ با بهره‌گیری از تیم فوق تخصصی و محققان بین‌المللی، می‌کوشد تا با ارائه خدمات آمورشی کوتاه‌مدت و بلندمدت با کیفیت به دانشجویان، متخصصان و سازمان‌ها، به تربیت نیروی متخصص در حوزه صنعت و سلامت هوشمند و در نتیجه ارتقای اثربخشی و بهره‌وری مبادرت ورزد.

آموزش تخصصی
آموزش تخصصی
آموزش کاربردی مهارت‌ها و دانش تخصصی به کارکنان، به‌منظور پیشبرد اهداف اجرایی تحول دیجیتال در مقیاس بزرگ.
بهبود عملکرد
بهبود عملکرد
آغاز سفر تحول با توانمندسازی مدیران و متخصصان در راستای توسعه فکری و ارتقای مهارت‌ها در مسیر دستیابی به آرمان‌های عملکردی.
سلامت سازمانی
سلامت سازمانی
کمک به کارکنان در راستای درک مفاهیم بنیادی سلامت سازمانی شامل اتحاد، تعالی، بازسازی، هدایت رفتارهای حمایتی.
مبانی عملکردی
مبانی عملکردی
ایجاد قابلیت‌های عملکردی حیاتی و راهبردی که به رهبران در زمینه ارزش‌آفرینی در سطح سازمان کمک می‌کند.

مزیت آکادمی صنعت ۴

برای کمک به رهبران عملیاتی و کارکنان در توسعه رفتار، ذهنیت و قابلیت‌های مورد نیاز برای پیشرفت، آکادمی صنعت ۴ برترین برنامه‌های توانمندسازی را به مدیران عملیاتی و متخصصان ارائه می‌کند. برنامه‌های آموزشی شخصی‌سازی شده آکادمی صنعت ۴، مهم‌ترین موضوعات عملیاتی را از تولید تا زنجیره تامین در بر می‌گیرد. دوره های تخصصی صنعت و سلامت هوشمند که متخصصان و استادان آکادمی صنعت ۴ طراحی کرده‌اند، راهکارهای سازمانی را بر مبنای مهارت‌ها و ذهنیت‌های افراد ارائه می‌کنند. این راهکارها برای دستیابی به پتانسیل کامل یک سازمان حیاتی بوده و علاوه بر این، کارکنان را در جهت بهبود روش‌های کاری ایشان، بسته به نیازهای منحصر به فرد سازمان، توانمند می‌کنند.

مزایای آکادمی صنعت 4

0+

عنوان درسی

0+

ساعت آموزشی

0+

مدرس باتجربه

دوره‌های آکادمی صنعت ۴

دوره‌های تخصصی سلامت الکترونیک هوشمند

• مدیریت بیمارستان هوشمند
• استقرار بیمارستان هوشمند
• استارت‌آپ‌های سلامت الکترونیک
• توسعه و استقرار سلامت الکترونیک

دوره‌های تخصصی صنعت هوشمند

• دوره تخصصی تحول دیجیتال در صنعت
• دوره تخصصی سیستم‌های سایبر-فیزیکی هوشمند
• دوره‌های تخصصی خاص – منظور

رویکرد آکادمی

دوره‌های تخصصی صنعت و سلامت هوشمند بر اساس یک رویکرد کارامد و مبتنی بر تجربه برای هدایت تغییرات تحول‌آفرین در سطح سازمان طراحی شده و دانش روز را در حوزه تغییر رفتار و ایجاد قابلیت به عمل در می‌آورد.

دسترسی مجازی
دسترسی مجازی
تجربه دیجیتال، ایجاد قابلیت‌های تخصصی را در سریع‌ترین زمان در کل سازمان امکان‌پذیر می‌کند.
محتوای متمایز
محتوای متمایز
سفر یادگیری فراگیر، با سرفصل‌های کاربردی و شبیه‌سازی چالش‌های واقعی کسب‌وکار، بر مبنای نیاز مخاطب شخصی‌سازی می‌شود.
تقویت
تقویت
مجموعه مکانیسم‌های تقویتی، رفتارها و مهارت‌های جدید را ایجاد می‌کنند تا از بهبود ذهنیت‌ها و پایداری تغییرات اطمینان حاصل شود.

شرکای راهبردی