فناپ زیرساخت

نقش اساسی هوشمندسازی صنایع در دوران بحران کرونا بیش از پیش مورد توجه صاحبان صنایع و کسب‌وکارها در سراسر جهان قرار گرفته است. نظرسنجی‌های انجام شده نشان می‌دهد بسیاری از صنایعی که به سمت هوشمندسازی حرکت نکرده بودند به لزوم این تغییر آگاه شده‌اند.
ایجاد نخستین اپراتور صنعت هوشمند و قرار گرفتن در لیست سه شرکت برتر ارائه دهنده خدمات و محصولات صنعت ۴ در غرب آسیا، چشم‌اندازی است که فناپ زیرساخت برای رسیدن به آن، گام‌هایی اساسی برداشته است.
ماموریت فناپ زیرساخت به عنوان اپراتور صنعت هوشمند این است که با بهره‌گیری از مدل‌ها و الگوهای نوپدید مبتنی بر فناوری‌های نوظهور پنج گانه، در جهت تحقق کارخانه‌های هوشمند، با تمرکز بر شش بازار هدف، به توسعه صنعتی پایدار و فراگیر ایران کمک کند.

فناپ زیرساخت

چرا فناپ زیرساخت

مدیریت نقدینگی
مدیریت نقدینگی

در شرایط کنونی که نقدینگی پایین، آسیب‌های متعددی را به پروژه‌ها تحمیل کرده، فناپ زیرساخت با توان نقدینگی بالا تمامی پروژه‌های مشتریان خود را بدون آسیب دیدن از مشکلات مالی به بهره‌برداری می‌رساند.

اهمیت سرمایه انسانی
سرمایه انسانی متخصص

سرمایه انسانی شرکت فناپ زیرساخت متشکل از کارشناسانی است که در تمامی حوزه‌های مورد نیاز هوشمندسازی صنایع تخصص دارند و همین امر، این مجموعه را به بازیگری شاخص در صنعت تبدیل کرده است.

یکپارچه سازی زیرساخت
یکپارچگی خدمات زیرساخت

مشتریان می‌توانند به راحتی با برون سپاری تمام بخش‌های هوشمندسازی صنعت خود به فناپ زیرساخت، از ارزش افزوده همنشینی رایانش ابری، اینترنت اشیا و راهکارهای جامع برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP) بهره‌مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در فناپ زیرساخت تماس بگیرید.