نخستین ایستگاه سلامتی فناپ زیرساخت افتتاح شد

ایستگاه پایش سلامتی فناپ زیرساخت

نخستین ایستگاه سلامتی فناپ زیرساخت، امروز در ساختمان خیابان کیش افتتاح شد و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، سایر ایستگاه‌های سلامتی به نوبت در ساختمان‌های شرکت افتتاح می‌شود.

امیر صابری، مدیر منابع انسانی فناپ زیرساخت در این باره اهداف ایستگاه سلامتی تصریح کرد: حفظ سلامت همکاران و تشویق به پیروی از سبک زندگی سالم از جمله هدف‌های اصلی مدیریت سرمایه انسانی فناپ زیرساخت است. از این رو تصمیم گرفتیم با مشارکت همکاران واحد ایمنی و بهداشت ضمن فراهم‌ کردن برخی امکاناتِ مراقبت از سلامت و همچنین افتتاح ایستگاه‌های سلامتی در ساختمان‌های شرکت، در راستای رسیدن به این هدف‌‌ها گام برداریم.

امیر صابری مدیر سرمایه انسانی فناپ زیرساخت
امیر صابری مدیر سرمایه انسانی فناپ زیرساخت

صابری درباره امکانات این ایستگاه ابراز داشت: استفاده از دستگاه‌های پایش سلامت برای سنجش فشار خون، قند خون و آنالیز بدن، خدمات پزشک سازمانی، خدمات روانشناس سازمانی از جمله امکانات ایستگاه‌های سلامت فناپ زیرساخت هستند که طبق برنامه زمان‌بندی بصورت هفتگی در ایستگاه‌های سلامتی در دسترس همه همکاران قرار می‌گیرد.

وی افزود: همکارانی که در سایت‌های مشتری حضور دارند با مراجعه به نزدیک‌ترین ساختمان شرکت می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.

سمیه نورعلی، کارشناس بهداشت حرفه‌ای
سمیه نورعلی، کارشناس بهداشت حرفه‌ای فناپ زیرساخت

سمیه نورعلی، کارشناس بهداشت حرفه‌ای درباره فرایند بهره‌گیری از ایستگاه سلامتی ابراز داشت: در این ایستگاه فرایند تست قند، فشارخون و اندازه‌گیری نسبت وزن و آنالیز بدن با دستگاه‌های متصل انجام می‌شود و اطلاعات دریافتی روی اپلیکیشن سیناکر ثبت می‌شود از همین رو لازم است این اپلیکیشن را همکاران روی گوشی خود نصب کنند تا بتوانند در بازه‌های مختلف اطلاعات سنجش سلامت خود را پایش کنند.

نورعلی تاکید کرد: یکی از الزامات حفظ سلامتی پایش منظم شاخص‌های سلامت است که امیدواریم با این روش در روند پایش سلامت همکاران گام موثری برداشته باشیم.

 

نظر
  • خیلی خوب درود بر شما ممنون از زحماتتون امیدوارم در آینده تداوم داشته یاشه و خدمات در حوزه سلامت بیشتر و پر بار تر بشه.

  • تشکر فراوان از خانم مهندس نور علی که از زمان حضورشان فعالیت ها و تغییرات چشمگیری در زمینه سلامت شرکت فناپ زیر ساخت ایجاد فرمودن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *