مهندسی مرزداران قهرمان فوتسال فناپ زیرساخت شد

مسابقات فوتسال فناپ زیرساخت

دیدار پایانی نخستین دوره مسابقات فوتسال فناپ زیرساخت را دو تیم مهندسی مرزداران و پردیس 4 روز دوشنبه 23 اسفند در سالن پردیس برگزار کردند و مهندسی مرزداران دراین مسابقه زیبا و پایاپای سرانجام با تک گل صادق اردستانی، به پیروزی رسید و قهرمان این دوره از مسابقات شد. بدین ترتیب تیم پردیس 4 به عنوان شگفتی‌ساز به مقام دوم رسید و تیم شایسته شاهین نیز در جایگاه سوم ایستاد.

گفتنی است در مرحله نیمه نهایی تیم مهندسی مرزداران در یک دیدار تماشایی و رقابت نزدیک با نتیجه دو بر یک تیم شاهین را شکست داده بود و نتیجه نهایی مسابقه پردیس 4 و فناردیس هم  3 بر صفر به سود پردیس 4 شده بود.

نخستین دوره مسابقات فوتسال فناپ زیرساخت از 9 بهمن تا 23 اسفندماه 1401 با شرکت  ۹ تیم از ساختمان‌های‌ مرزداران، کیش و پردیس برگزار شد این مسابقات به عنوان انتخابی تیم سازمان به همت واحد سرمایه انسانی شرکت با هدف ایجاد حس تندرستی، ترویج فرهنگی ورزش در سازمان، ایجاد مشارکت و نزدیک شدن همکاران سایت‌های مختلف برگزار شد. همچنین انتخاب افراد مستعد برای حضور در تیم فناپ زیر ساخت در مسابقات آتی هم از اهداف این مسابقات بود.

گفتنی است بازی افتتاحیه این مسابقات را دو تیم مهندسی مرزداران و its یکشنبه نهم بهمن برگزار شد که تیم مهندسی مرزداران با نتیجه ۶ بر ۲ برنده بازی شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *