نشست ارزیابی بلوغ دیجیتال برگزار شد

نشست ارزیابی بلوغ دیجیتال با رویکرد بررسی ۱۰ بعد در ۱۰۰ شاخص برپایه مدل ۲۰۲۰۰ از ساعت ۸:۳۰ امروز شانزدهم شهریور 1401 آغاز تا ساعت ۱۵:۳۰ به پایان رسید.
در این نشست که از ساختمان مرکزی فناپ زیرساخت هدایت و بصورت حضوری و آنلاین برگزار شد، تیم‌های پردیس، منابع انسانی، برنامه‌ریزی و استراتژی گزارش ارائه کردند.
نشست ارزیابی بلوغ دیجیتال به همت واحد صنعت هوشمند با حضور داور نظری جانشین مدیرعامل در توسعه و فناوری برگزار شد و مژگان قاسمی، مدیر برنامه‌ریزی منابع صنعت هوشمند گرداننده این نشست بود.

گفتنی است نشست ارزیابی بلوغ دیجیتال در راستای حضور فناپ زیرساخت در ششمین رویداد ارزیابی ملی تحول دیجیتال برگزار شد، از همین رو کارشناسان این رویداد در این نشست حضور داشتند.
رویداد ارزیابی ملی تحول دیجیتال مهمترین رویداد حرفه‌ای تحول دیجیتال در کشور است که با هدف ممیزی، ارائه بازخورد و درنهایت معرفی سازمان‌های پیشرو در تحول دیجیتال طراحی شده است. یکی از اهداف عمده این ارزیابی، ایجاد زمینه‌ای مناسب برای تبادل تجارب موفق بین سازمان‌ها، رهبران و متخصصان این سازمان‌ها است. در پنج دوره گذشته این رویداد، بیش از ۸۰ سازمان ایرانی ارزیابی شده‌اند و از برگزیدگان نیز تقدیر به عمل آمده است.

اختتامیه ششمین رویداد ارزیابی ملی تحول دیجیتال همزمان با دومین کنفرانس بین‌المللی تحول دیجیتال، بزرگترین رویداد و گردهمایی نخبگان این حوزه در کشور با محوریت دانشگاه تهران ۲۵ و ۲۶ مهرماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *