مهدی عرب‌زاده یکتا در پیش‌رویداد فرصت‌های سرمایه‌گذاری در هوشمندسازی معادن:

محصولات و خدمات فناپ زیرساخت در هوشمندسازی صنعتی کامل است

مهدی عرب زاده یکتا فناپ زیرساخت

مهدی عرب‌زاده یکتا، مدیر ارشد کسب‌وکارهای صنعت هوشمند فناپ زیرساخت، دیروز در پیش‌رویداد شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه هوشمندسازی صنعت معدن به تبیین فعالیت‌های فناپ زیرساخت در سه حوزه حمل و نقل هوشمند، یکپارچه‌سازی و هوشمندسازی صنایع پرداخت و تاکید کرد: در حوزه حمل و نقل هوشمند یک سوم بازار را در اختیار داریم و در یکپارچه‌سازی و هوشمندسازی صنعتی زمینه فعالیت‌های ما گسترده‌ است و مجموعه کاملی از محصولات، خدمات و ابزارهای زیرساختی را را ارائه کرده‌ایم و محصول فنارپی ما به عنوان یک راهکار جامع سازمانی بومی در 17 پلنت میدکو مورد استفاده قرار گرفته است.

وی افزود: محصول کنتور هوشمند گاز را در حوزه انرژی عرضه‌کرده‌ایم و به حوزه خودرو سازی وارد شده‌ایم. در لیوینگ لب فناپ زیرساخت دنبال فراهم کردن بستری هستیم که ایده از اندیشکده به محصول اولیه و سپس محصول آماده عرضه تبدیل شود و در فضای صنعت بنشیند.

مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران با همکاری شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه رويداد دايان صنعت 4 را با هدف شناسايی، جذب، راهبری و تجاری سازی شرکت‌های دانش بنیان برگزار می‌کند این رویداد در حوزه‌های هوشمند سازی، هوش مصنوعی، رباتیک، فناوری ابرداده‌ها، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، رديابی هوشمند، اينترنت اشیا برگزار می‌شود.

گفتنی است مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران (ايمینو) وابسته بر اساس تفاهم نامه همکاری مشترک با «ايمیدرو» به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنايع معدنی ايران معاونت علمی و فناوری رياست جمهوری در شهريورماه سال 1399 با هدف تسهیل‌گری ايده‌های نوين در معادن وصنايع معدنیکشور راه اندازی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *