فناپ زیرساخت بر مدار مدیریت کیفیت

گواهینامه ایزو 9001 تمدید شد

تضمین کیفیت فناپ زیرساخت

در راستای سیر مراحل بهبود و تعالی سازمانی، با انجام ممیزی‌های داخلی فشرده و اقدامات اصلاحی لازم گواهینامه ISO 9001 فناپ زیرساخت تمدید شد.

ابوالفضل نیک‌آیین، رییس اداره تضمین کیفیت و بهبود فرایند فناپ زیرساخت با اعلام این خبر تصریح کرد: فرایند اخذ گواهینامه ایزو 9001 برای شرکت فناپ زیرساخت با همکاری منسجم بخش‌های مختلف در طول بیش از یکسال بطور منظم طی شد. در گام نخست با بهره‌گیری از خدمات مشاوران خبره، همکاری مدیران، کارشناسان و همچنین تلاش منسجم گروه تضمین کیفیت فناپ زیرساخت مستندات لازم تدوین و فرایندهای سازمانی بهبود پیدا کرد و در گام بعدی با شرکت معتبر و بین‌المللی IMQ/CSQ قرارداد ممیزی منعقد شد و در اسفندماه سال 1400 موفق به اخذ گواهینامه ایزو 9001 شدیم و در ادامه این روند امسال این گواهینامه تمدید شد.

ابوالفضل نیک آیین تضمین کیفیت فناپ زیرساخت
ابوالفضل نیک‌آیین، رییس اداره تضمین کیفیت و بهبود فرایند فناپ زیرساخت

وی درباره اهداف و فلسفه گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001 ابراز داشت: بمنظور جلب اعتماد مشتریان و افزایش رضایت کارکنان در دنیای کسب و کار امروز، پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت یکی از مهم‌ترین زمینه‌ها برای رسیدن به موفقیت سازمانی است. مسیر دستیابی به این موفقیت مستلزم ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به مشتریان از طریق شناسایی مشکلات و چالش‌های بنگاه‌های اقتصادی است که اصلاح آنها موجب کارکرد بهتر سازمان، کاهش هزینه‌ها و افزایش رضایت کارکنان می‌شود.

نیک‌آیین ادامه داد: از دیگر دلایل اهمیت پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001) ضرورت ورود به بازارهای جهانی از طریق یک پلتفرم مطمئن و مورد اقبال بین‌المللی است که به امر برندسازی مبتنی بر ارتقای کیفیت کمک شایانی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *