در همایش «بنگاه، فناوری و رشد اقتصادی»

فناپ زیرساخت، شرکت برگزیده و پیشرو در توسعه فناوری شد

فناپ زیرساخت شرکت برگزیده و پیشرو در توسعه فناوری

در همایش «بنگاه، فناوری و رشد اقتصادی» که شنبه 20 اسفند 1401 در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد، از تلاش شرکت فناپ زیرساخت در توسعه فناوری با حضور وزرای صمت و علوم، تحقیقات و فناوری و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تقدیر شد.

فاطمی امین وزیر صمت در این رویداد، رویکردهای جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت را اعلام کرد. همچنین از سه کتاب مهم‌ترین فناوری‌های تحول‌آفرین صنعتی، نیازهای فناورانه رفع‌شده در سال‌های 1399 تا 1400 و دستاوردهای پژوهشی ایمیدرو رونمایی و 3 تفاهم‌نامه همکاری منعقد شد. در آیین تقدیر از برترین‌های توسعه فناوری در بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری، تندیس و لوح تقدیر شرکت برگزیده و پیشرو در توسعه فناوری به‌پاس اقدامات موثر فناپ زیرساخت در توسعه فناوری‌های تاثیر گذار در سال 1401 به این مجموعه اهدا شد و داور نظری، جانشین مدیر عامل شرکت فناپ زیرساخت در توسعه و فناوری به نمایندگی از مهدی ایزدیار مدیرعامل این جایزه را دریافت کرد.

در این همایش تفاهم نامه 20 زیست‌بوم فناوری میان وزارت صمت و معاونت پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری امضا شد. همچنین امضای تفاهم نامه نظام آموزشی مبتنی بر نیاز صنعت میان معاونت بازرگانی وزارت صمت و معاونت آموزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و موافقت‌نامه همکاری صمت و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از جمله برنامه‌های محوری این رویداد بود.

گفتنی است دریافت تندیس زبدگی دیجیتال و لوح افتخار اهتمام به نوآوری دیجیتال در ششمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال، کسب تقدیرنامه سه‌ستاره هفتمین جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت و دریافت لوح افتخار سه‌ستاره جایزه ملی مدیریت مالی از دیگر افتخارت کسب شده فناپ زیرساخت در سال 1401 بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *