تقدیرنامه سه‌ستاره جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت برای فناپ زیرساخت

مهدی ایزدیار فناپ زیرساخت مسئولیت اجتماعی

هفتمین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی که چهارم و پنجم بهمن 1401 در سالن همایش‌های دانشگاه خاتم برگزار شد، میزبان برگزاری مراسم اعطای هفتمین جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت (MSR AWARD) بود که در جریان آن تقدیرنامه سه ستاره به شرکت فناپ زیرساخت تعلق گرفت.

جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت، مبتنی بر ارزیابی رویكردها، فعالیت‌ها، اقدامات و نظام‌هایی حول معیارها و محورهای مدل چهار بعدی مسئولیت اجتماعی کارول (Carrol CSR Model) طراحی شده که بعنوان مدل پایه این جایزه در نظر گرفته شده است. در این فرایند وضعیت سازمان‌ها و شرکت‌ها از دید دستاوردها، موفقیت‌ها و عملکرد آنها را تیمی از ارزیابان ماهر، باتجربه و بر اساس «مدل جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت» و میزان دستیابی‌شان به انتظارات تعریف شده در مدل جایزه بررسی می‌کنند.

انتظار انجمن مدیریت ایران از اعطای این جایزه که از سال ۱۳۹۵ اعطا می‌شود این است که با معرفی «مدل جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت» بسیاری از سازمان‌ها و مدیران مربوطه بتوانند با بکارگیری مفاهیم و اجرای معیارهای مدل جایزه، به چارچوب مناسبی در حوزه مسئولیت اجتماعی و پایداری سازمانی در سازمان خود دست یابند.

فناپ زیرساخت برنده جایزه مسئولیت اجتماعی
فناپ زیرساخت تقدیرنامه سه ستاره مسئولیت اجتماعی دریافت کرد

تشویق بنگاه‌ها به شناسایی مسئولیت‌های اجتماعی شان و ایفای نقش موثر در این رابطه، توسعه مفاهیم مسئولیت اجتماعی در سازمان‌ها به منظور افزایش کیفیت زندگی در جامعه، ایجاد انگیزه در سازمان ها برای هدف گذاری، برنامه ریزی و پیاده سازی رویکردهای مرتبط با حوزه مسئولیت اجتماعی، شناسایی و معرفی تجارب برتر مدیریتی سازمان های ایرانی در حوزه مسئولیت اجتماعی و کمک به ایجاد فضای نوینی از مسئولیت اجتماعی با نگاه آینده نگرانه از مهم‌ترین اهداف اعطای جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت است.

تمامی بنگاه‌های اقتصادی،‌ سازمان‌های عمومی و موسسات عام‌المنفعه و خیریه (با اندازه‌های مختلف) در صورت انجام فعالیت‌ها و اقدامات مرتبط و دستیابی به نتایج و دستاوردهای موفق در این حوزه می‌توانند در جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت حضور یابند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *