چالش‌های عمده مشتری

 

۱- مجموعه داده‌هایی که در شرکت در ضمن فرایند کارهای معدنی تولید می‌شد به انتقال، ذخیره‌سازی و پردازش نیاز داشت. وجود رقبای متعدد و بازار رقابتی، نیاز به راهکاری برای استفاده استراتژیک از داده‌های به دست آمده از بخش‌های مختلف شرکت را بیش از پیش ضروری کرده بود.

۲- ناهماهنگی و یکپارچه نبودن سیستم‌ها با یکدیگر و وجود سیستم‌های جزیره‌ای در مجموعه شرکت، منجر به کندی عملکرد و پاسخگونبودن نیازهای رو به گسترش این مجموعه می‌شد.

3- عدم مطابقت قابلیت‌های ERP های غیربومی با نیازها و فرایندهای موجود در شرکت و همچنین نبود هماهنگی و تطابق با فرهنگ مالی و اداری کشور، منجر به شکست استقرار سایر راهکارها در این مجتمع شده بود.

ما چطور به آن ها کمک کردیم؟

شبکه زیرساخت در دو بخش عمده تجهیزات غیرفعال (Passive) شامل فیبر و کابل نوری و شبکه کابل مسی نصب و تجهیزات فعال (Active) از قبیل سوئیچ، سرور و استوریج ارائه شد. این تجهیزات جهت ساماندهی نیاز به راه‌اندازی مرکز داده (Server) دارد که در این شرکت نصب شد. در اینجا فنارپی بعنوان سامانه ERP فناپ زیرساخت در مجموعه میدکو بطور کلی راه‌اندازی شد. در ادامه این شرکت به زیرساخت ارتباطی برای انتقال داده‌ها به منظور استفاده از بستر فناوری اطلاعات برای کنترل و پایش فرایند تولید نیاز داشت. سپس سرویس نظارت تصویری صنعتی برای شرکت نصب شد و سرویس‌های جانبی آن شامل وویپ و میدارپی و … به تدریج ارائه و نصب شد. این دوربین‌ها امکان نظارت مستقیم بر عملکرد تجهیزات و همچنین نقش مراقبتی از محیط کارخانه را نیز انجام می‌دهد.

چرا ما در این پروژه بهترین انتخاب برای مشتری بودیم؟

  • هلدینگ میکو و در عین حال شرکت فناپ زیرساخت، هر دو بعنوان دو مجموعه از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ مالی پاسارگاد نسبت به همکاری در این پروژه اقدام کردند که ارزش مالی افزوده‌ای برای مجموعه ایجاد کرد.
  • فناپ زیرساخت بعنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ پاسارگاد، انتخابی مطمئن و امن برای نگهداری از داده‌های محرمانه شرکت‌های عضو هلدینگ است.
  • تجربه فناپ زیرساخت در اجرای پروژه برای شرکت‌های معدنی و فلزی، تجربه فنی بالایی برای این شرکت از جهت اشراف به نیازهای کارفرما ایجاد کرده است و موجب می‌شود اجرای چنین پروژه‌هایی در بهینه‌ترین حالت ممکن رخ بدهد.
  • فناپ زیرساخت اکنون بزرگ‌ترین شرکت خصوصی فعال در حوزه هوشمندسازی صنایع معدنی و فلزی است و توان اجرای پروژه‌های کلان در صنایع بزرگ کشور را دارد.
اطلاعات مربوط به پروژه

  • اسم پروژه : معدن سنگ آهن جلال آباد
  • حوزه : فنارپی
  • زمان شروع و پایان : سال 1398
  • مکان : استان کرمان
  • مشتری : هلدینگ میدکو

برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در فناپ زیرساخت تماس بگیرید.