پروژه‌های اجرایی

فولاد زرند ایرانیان
شرکت فولاد زرند ایرانیان

مجتمع فولاد زرند ایرانیان در 7 کیلومتری جاده زرند – کرمان در زمینی به مساحت 390 هکتار واقع شده است. وسعت این منطقه در کنار اختلاف سطح مناطق این پروزه که از 4 متر تا 90 متر از سطح زمین، متغیر است.

پروژه فولاد سیرجان ایرانیان
شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

شرکت فولاد سیرجان ایرانیان، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه است. هم‌اکنون در 4 کارخانه مجزای این شرکت از بیش از 10 گروه محصول فنارپی استفاده می‌شود.

راهکار ERP در هولدینگ میدکو
هلدینگ میدکو

راهکار جامع یکپارچه اطلاعاتی میدکو (میدارپی)، در واقع همان فنارپی تخصصی شده برای هلدینگ میدکو است، این راهکار در 13 گروه محصول، 36 محصول و 205 فرایند دسته‌بندی شده است که تاکنون 105 فرایند از آنها استقرار یافته و یا آماده استقرار هستند.

هوشمندسازی صنعت حمل و نقل
سامانه‌های اخذ الکترونیکی عوارض

امکان اخذ عوارض آزادراهی، ثبت مکانیزه تمامی پلاک‌ها و دریافت انواع گزارشات تحلیل از عبور و مرورها در آزادراه‌های تهران – ساوه، کرج – قزوین و همت – کرج، یکی از پروژه‌های اجرایی واحد حمل و نقل هوشمند است.

سامانه پلاک خوان فناپ زیرساخت
سامانه حمل و نقل هوشمند استان فارس

سامانه سرعت سنج ۱۲۰ نقطه محورهای مواصلاتی استان فارس، آمار تصادفات منجر به فوت را به طرز چشمگیری کاهش داده و امکان مدیریت پلاک‌های ورودی از هر استان و ردیابی خودروهای دستوردار را فراهم کرده است.

دوربین ثبت تخلف فناپ زیرساخت
سامانه حمل و نقل هوشمند استان گیلان

سامانه‌های ثبت عبور از چراغ قرمز، سرعت و نظارت تصویری صنعتی در ۱۱۰ نقطه شهر رشت و پیاده‌سازی نرم افزار سرور به‌خوان در شهرداری پروژه‌ایست که در سال ۱۴۰۱ با موفقیت به پایان رسید.

مرکز داده
مرکز داده امام علی صدا و سیما

طراحی، تامین و اجرا مرکز داده امام علی صدا و سیما با ۲۱۶ رک جهت ذخیره سازی و انتقال امن و پرسرعت اطلاعات

یکپارچه سازی زیرساخت
ساخت و راه‌اندازی مرکز داده پردیس ۴

طراحی، تامین و اجرای مرکز داده با بیش از ۵۰۰ رک طی دو فاز در ساختمان پردیس ۴ شرکت فناپ واقع در پارک علم و فناوری پردیس

یکپارچه سازی زیرساخت
ساخت و راه‌اندازی مرکز داده پردیس ۳

طراحی، تامین، اجرا و بهره‌برداری از مرکز داده با ظرفیت ۶۴ رک، بر اساس استاندارد Tire 3 در ساختمان پردیس ۳ واقع در پارک علم و فناوری پردیس

معدن جلال آباد
معدن سنگ آهن جلال آباد

این شرکت به زیرساخت ارتباطی برای انتقال داده‌ها به منظور استفاده از بستر فناوری اطلاعات برای کنترل و پایش فرایند تولید نیاز داشت. سپس سرویس نظارت تصویری صنعتی برای شرکت نصب شد....

پروژه فولادسازی بردسیر
پروژه فولادسازی بردسیر

این پروژه با ۲۷۶ دوربین نظارتی در ابعادی به وسعت ۲۱ هکتار در شهرستان بردسير استان كرمان اجرا شده است.

نظارت تصویری صنعتی فناپ زیرساخت
پروژه کنسانتره و گندله سیرجان

نصب ۳۶۵ دوربین نظارتی و دکل‌های مورد نیاز یکی از چالش‌برانگیزترین پروژه‌های فناپ زیرساخت بود که با موفقیت انجام شده است.

پروژه فولاد سیرجان ایرانیان
گسترش و نوسازی معادن خاور میانه

شبکه زیرساخت در دو بخش عمده تجهیزات غیرفعال (Passive) شامل فیبر و کابل نوری و شبکه کابل مسی نصب و تجهیزات فعال (Active) از قبیل سوئیچ، سرور و استوریج ارائه شد.

فولاد سازی زرند
مجتمع فولادسازی زرند

شبکه زیرساخت در دو بخش عمده تجهیزات غیرفعال (Passive) شامل فیبر و کابل نوری و شبکه کابل مسی نصب و تجهیزات فعال (Active) از قبیل سوئیچ، سرور و استوریج ارائه شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در فناپ زیرساخت تماس بگیرید.