پروژه‌های اجرایی فناپ زیرساخت

شرکت فناپ زیرساخت، به‌عنوان نخستین اپراتور صنعت هوشمند، راهکارها و زیرساخت‌های انقلاب صنعتی چهارم را به شرکت‌ها و صنایع ارائه می‌کند تا آنها بتوانند برنامه‌های هوشمندسازی و پی‌ریزی واحدهای صنعتی نسل آینده را، پیش بگیرند. فناپ زیرساخت صنایع را در مسیر تحول دیجیتال و همچنین ایجاد زیرساخت‌های حوزه فناوی اطلاعات همراهی می‌کند.

پروژه میدکو ERP

هلدینگ میدکو

راهکار جامع یکپارچه اطلاعاتی میدکو (میدارپی)، در واقع همان فنارپی تخصصی شده برای هلدینگ میدکو است، این راهکار در ۱۳ گروه محصول، ۳۶ محصول و ۲۰۵ فرایند دسته‌بندی شده است که تاکنون ۱۰۵ فرایند از آنها استقرار یافته و یا آماده استقرار هستند.

شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

شرکت فولاد سیرجان ایرانیان، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه است. هم‌اکنون در ۴ کارخانه مجزای این شرکت از بیش از ۱۰ گروه محصول فنارپی استفاده می‌شود.

شرکت فولاد زرند ایرانیان

مجتمع فولاد زرند ایرانیان در ۷ کیلومتری جاده زرند – کرمان در زمینی به مساحت ۳۹۰ هکتار واقع شده است. وسعت این منطقه در کنار اختلاف سطح مناطق این پروزه که از ۴ متر تا ۹۰ متر از سطح زمین، متغیر است.

ثبت تخلف استان گیلان

سامانه حمل و نقل هوشمند استان گیلان

سامانه‌های ثبت عبور از چراغ قرمز، سرعت و نظارت تصویری صنعتی در ۱۱۰ نقطه شهر رشت و پیاده‌سازی نرم افزار سرور به‌خوان در شهرداری پروژه‌ایست که در سال ۱۴۰۱ با موفقیت به پایان رسید.

سامانه حمل و نقل هوشمند استان فارس

سامانه سرعت سنج ۱۲۰ نقطه محورهای مواصلاتی استان فارس، آمار تصادفات منجر به فوت را به طرز چشمگیری کاهش داده و امکان مدیریت پلاک‌های ورودی از هر استان و ردیابی خودروهای دستوردار را فراهم کرده است.

سامانه‌های اخذ الکترونیکی عوارض

سامانه‌های اخذ الکترونیکی عوارض

امکان اخذ عوارض آزادراهی، ثبت مکانیزه تمامی پلاک‌ها و دریافت انواع گزارشات تحلیل از عبور و مرورها در آزادراه‌های تهران – ساوه، کرج – قزوین و همت – کرج، یکی از پروژه‌های اجرایی واحد حمل و نقل هوشمند است.

ساخت و راه‌اندازی مرکز داده پردیس ۳

طراحی، تامین، اجرا و بهره‌برداری از مرکز داده با ظرفیت ۶۴ رک، بر اساس استاندارد Tire 3 در ساختمان پردیس ۳ واقع در پارک علم و فناوری پردیس

ساخت و راه‌اندازی مرکز داده پردیس ۴

طراحی، تامین و اجرای مرکز داده با بیش از ۵۰۰ رک طی دو فاز در ساختمان پردیس ۴ شرکت فناپ واقع در پارک علم و فناوری پردیس

مرکز داده امام علی

مرکز داده امام علی صدا و سیما

طراحی، تامین و اجرا مرکز داده امام علی صدا و سیما با ۲۱۶ رک جهت ذخیره سازی و انتقال امن و پرسرعت اطلاعات

پروژه کنسانتره و گندله سیرجان

پروژه کنسانتره و گندله سیرجان

نصب ۳۶۵ دوربین نظارتی و دکل‌های مورد نیاز یکی از چالش‌برانگیزترین پروژه‌های فناپ زیرساخت بود که با موفقیت انجام شده است.

پروژه فولاد بردسیر فناپ یزرساخت

پروژه فولادسازی بردسیر

این پروژه با ۲۷۶ دوربین نظارتی در ابعادی به وسعت ۲۱ هکتار در شهرستان بردسير استان كرمان اجرا شده است.

معدن جلال آباد

معدن سنگ آهن جلال آباد

این شرکت به زیرساخت ارتباطی برای انتقال داده‌ها به منظور استفاده از بستر فناوری اطلاعات برای کنترل و پایش فرایند تولید نیاز داشت. سپس سرویس نظارت تصویری صنعتی برای شرکت نصب شد....

فولادسازی زرند شرکت فناپ زیرساخت

مجتمع فولادسازی زرند

شبکه زیرساخت در دو بخش عمده تجهیزات غیرفعال (Passive) شامل فیبر و کابل نوری و شبکه کابل مسی نصب و تجهیزات فعال (Active) از قبیل سوئیچ، سرور و استوریج ارائه شد.

گسترش و نوسازی معادن خاور میانه

شبکه زیرساخت در دو بخش عمده تجهیزات غیرفعال (Passive) شامل فیبر و کابل نوری و شبکه کابل مسی نصب و تجهیزات فعال (Active) از قبیل سوئیچ، سرور و استوریج ارائه شد.