فنـاپ زیـرسـاخت

شریک راهبردی صنایع در مسیر هوشمندسازی

تحـول از زیـرسـاخت آغـاز می‌شود

راهبری صنایع در مسیر هوشمندسازی و صنعت ۴، کسب‌وکار ما در فناپ زیرساخت است.
فناپ زیرساخت با بهره‌مندی از فناوری‌های روز دنیا و متناسب‌سازی آنها، مسیر حرکت صنایع بزرگ را به سوی تحول دیجیتال، هموار کرده است. این مجموعه به عنوان نخستین اپراتور صنعت هوشمند کشور، با پیشینه‌ای درخشان در اجرای پروژه‌های کلان در صنایع مختلف، با انواع چالش‌های این مسیر آشناست و به پشتوانه بیش از ۹۰۰ نفر سرمایه انسانی متخصص، راهکارهای فناورانه متنوعی را ارائه می‌کند.
تحول دیجیتال، سفری است که همواره ادامه دارد، سفری که از زیرساخت آغاز می‌شود، در کنار تیمی که راه و رسم حرکت بر مدار هوشمندی را می‌داند.

چــرا فناپ زیرسـاخـت؟

یکپارچگی خدمات زیرساخت

مشتریان می‌توانند براحتی با برون‌سپاری تمام بخش‌های هوشمندسازی صنعت خود به فناپ زیرساخت، از ارزش‌افزوده همنشینی رایانش ابری، اینترنت اشیا و راهکار جامع مدیریت منابع سازمانی بهره‌مند شوند.

سرمایه انسانی متخصص

سرمایه انسانی شرکت فناپ زیرساخت متشکل از کارشناسانی است که در تمامی حوزه‌های مورد نیاز هوشمندسازی صنایع تخصص دارند و همین موضوع، این مجموعه را به بازیگری شاخص در صنعت تبدیل کرده است.

مدیریت نقدینگی

در شرایط کنونی که نقدینگی پایین، آسیب‌های متعددی را به پروژه‌ها تحمیل کرده، فناپ زیرساخت با توان نقدینگی بالا تمامی پروژه‌های مشتریان خود را بدون آسیب دیدن از مشکلات مالی به بهره‌برداری می‌رساند.

اپراتور صنعت هوشمند

آمارها نشان می‌دهد بسیاری از صنایعی که پیش از این گرایشی به هوشمندسازی نداشته‌اند، اکنون به ضرورت این تحول پی‌برده‌اند و در این مسیر حرکت می کنند.
فناپ زیرساخت به عنوان نخستین اپراتور صنعت هوشمند با بهره‌گیری از مدل‌ها و الگوهای نوپدید مبتنی بر فناوری‌های نوظهور پنج گانه اینترنت اشیا، کلان داده، هوش مصنوعی، محاسبات ابری و بلاک‌چین در راستای تحقق کارخانه‌های هوشمند به توسعه صنعتی پایدار و فراگیر ایران کمک می‌کند.

SNY01058
پخش ویدیو

داستان‌های صنعت

پروژه فولاد زرند ایرانیان
پروژه فولاد زرند ایرانیان

طراحی، تامین و اجرا مرکز داده با ۲۶ رک، با سیستم سرمایش Inrow و راهروی بسته سرد، نصب بیش از ۱۰۹۸ دوربین نظارتی در مساحتی قریب به ۲۰۰ هکتار و همچنین استقرار راهکار جامع مدیریت منابع سازمانی فنارپی (ERP)، این پروژه را به یکی از پیچیده‌ترین طرح‌های اخیر فناپ زیرساخت تبدیل کرده است.

پلتفرم مدیریت کنتورهای هوشمند گاز
پلتفرم مدیریت کنتورهای هوشمند گاز

سامانه اندازه‌گیری یکپارچه هوشمند ، قابلیت قرائت، پیکربندی، نظارت و کنترل از راه دور کنتورها را برای مدیریت، پردازش و تحلیل اطلاعات بصورت خودکار تولید می‌کند. از این سامانه طی مراسمی در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ و در دانشگاه خاتم رونمایی شد.

حمل و نقل هوشمند گیلان
حمل و نقل هوشمند گیلان

سامانه‌ حمل و نقل هوشمند ترافیکی مانند ثبت عبور از چراغ قرمز، سرعت غیرمجاز و همچنین سامانه پایش و نظارت به منظور مدیریت شریان‌های ترافیکی که یکصد و ده نقطه شهر رشت را پوشش داده است، افزون بر آن پیاده‌سازی نرم افزار سرور به‌خوان در شهرداری در زمره پروژه‌‌های سال ۱۴۰۱ هستند.

هلدینگ میدکو
هلدینگ میدکو

راهکار جامع یکپارچه اطلاعاتی میدکو (میدارپی)، در واقع همان فنارپی تخصصی شده برای هلدینگ میدکو است، این راهکار شرکت فناپ زیرساخت در ۱۳ گروه محصول، ۳۶ محصول و ۲۰۵ فرایند دسته‌بندی شده است که تاکنون ۱۰۵ فرایند از آنها استقرار یافته و یا آماده استقرار هستند.

فناپ زیرساخت در یک نگاه

0

استان، محدوده خدمات‌دهی فناپ زیرساخت

0+

نفر سرمایه انسانی

0

رتبه IMI در سال 1401

0

تندیس، لوح افتخار و تقدیرنامه

مشتریان ما