نقش ERP در بهبود مدیریت سرمایه انسانی

نقش ERP در بهبود مدیریت سرمایه انسانی

در این مقاله قصد داریم به معرفی کارکردهای ماژول «مدیریت سرمایه انسانی» در سیستم‌های ERP در زمینه‌های برنامه‎ریزی منابع انسانی، مدیریت استخدام، مدیریت آموزش، مدیریت حضور و غیاب، مدیریت پاداش و حقوق دستمزد بپردازیم. در ادامه شش مشکل مرتبط باHRM ، که ممکن است سازمان‌ها را در اجرای موفق ERP با شکست مواجه کند، مورد تحلیل و بررسی قرار داده و راهکارهای مناسب فنارپی برای پاسخ به این چالش‎ها را نیز ارائه می‌کنیم.

نقش ERP در بهبود مدیریت سرمایه انسانی

 

سرمایه انسانی از جمله منابع حیاتی برای مدیریت کسب‌وکارها و بخش جدایی‌ناپذیر هر سازمانی است. از ایجاد انگیزش، تسهیل تعاملات کار و کارکنان و شفاف‌سازی مسیر شغلی تا فرایندهای جذب و استخدام، بکارگیری، مدیریت کارکرد، محاسبات دستمزد و جبران خدمت، توسعه و آموزش سرمایه انسانی و مدیریت عملکرد برمبنای ارزش‌های سازمان، تحت عنوان مدیریت سرمایه انسانی قابل انجام است.
در صورتی که کارمندان به درستی مدیریت شوند و اطلاعات، سیستم‌ها و دانشی را که برای انجام کارهایشان نیاز دارند به آنها ارائه شود، سازمان می‎تواند شاهد اجرای روان مدیریت سرمایه انسانی و افزایش سود باشد. در تمام طول انجام وظایف تجاری، تمرکز باید روی کارمندان باشد. بنابراین مدیریت منابع انسانی یا مدیریت دارایی‌های انسانی حول فعالیت‌هایی برای استخدام بهترین کاندیداها برای موقعیت‌های شغلی و بهبود مستمر مهارت‌ها و توانایی‌های نیروی کار از طریق ارائه پشتیبانی خوب و مناسب به نام مدیریت سرمایه انسانی (HCM) می‌چرخد.

 

ERP و مدیریت سرمایه انسانی

ماژول مدیریت سرمایه انسانی در ERP یکی از پرتقاضاترین ماژول‎ها و از انتخاب‎های اصلی هر کسب‌وکاری است و این ظرفیت را دارد که یکی از مؤلفه‌های اصلی استراتژی کلی سازمان باشد؛ مدیریت سرمایه انسانی بعنوان ابزاری مدرن و مناسب برای کسب‌وکار می‌تواند راهکاری عالی برای رفع تمام نیازهای سازمان در ارتباط با مدیریت موثر سرمایه‎های انسانی باشد.
هدف اصلی نرم‌افزار ERP بهینه‎سازی و برنامه‌ریزی مناسب منابع به‌منظور کاهش هزینه‌ها و اطمینان از حداکثر بهره‌وری است. با گذر از همین مفهوم، نرم‌افزار ERP یکپارچه با مدیریت سرمایه‎های انسانی می‎تواند مدیریت روان و هماهنگی تقاضا و عرضه بین سازمان و نیروی کار را تضمین کند. بیش از نیمی از زمان یک بخش منابع انسانی صرف پردازش اطلاعات کارکنان و پاسخ به پرسش‌های آن‌ها می‎شود. هر اشتباه انسانی در رابطه با مدیریت سرمایه‎های انسانی منجر به عوارض جدی مانند نارضایتی کارکنان، در معرض تهدید قرارگرفتن شرکت، خروج سهامداران و بسیاری از موارد دیگر خواهد شد.
ماژول‎های سرمایه انسانی بطور خاص برای ردیابی عملکردهای مختلف مرتبط با افراد، مانند برنامه‌ریزی، حقوق و دستمزد، مدیریت، توسعه، استخدام و غیره برای مدیریت موثر سرمایه‎های انسانی است. خدمات تجاری مانند رویه‌های عملیاتی استاندارد، آگهی‌های شغلی، اخبار، انجمن‌ها، ردیابی ساعات کاری و مزایا و غیره، همه می‌توانند در یک ماژول متحد شوند که مدیریت کلی و تصمیم‌گیری را آسان‌تر می‌کند.

 

چالش‎های پیش روی مدیریت سرمایه انسانی

چالش‎های پیش روی مدیریت سرمایه‎های انسانی

با آغاز هزاره سوم، هر روز نقش نیروهای انسانی پررنگ‎تر شده و اکنون از آن بعنوان تنها عامل کسب موفقیت و مزیت رقابتی پایدار در سازمان یاد می‌شود. همزمان با رشد فزاینده تنوع کسب‌وکارها و تغییر سریع چشم‌انداز کسب‌وکارها، چالش‌های جدیدی هم بوجود می‌آیند که برای سال‌های آینده به تکامل خود ادامه خواهند داد و کارفرمایان هر سال با مجموعه جدیدی از چالش‌ها مواجه می‌شوند. با توجه به اینکه در هر سازمانی نیروهای انسانی، اصلی‎ترین سرمایه‎های سازمان برای اداره امور و رشد و پیشرفت محسوب می‎شوند، داشتن رویکرد و نگاهی آسیب‎شناسانه و آینده‎‌پژوهانه به چالش‎های حوزه منابع انسانی در سازمان‎ها، امری حیاتی به نظر می‎رسد.
چالش‎های عمده‎ای که کارفرمایان در مدیریت منابع انسانی با آن مواجه هستند و راهکارهایی کهERP برای غلبه بر آنها ارائه می‎دهد، در ادامه ذکر شده‌اند:

چالش 1: ردیابی نیروی کار

بدون سیستم حضور و غیاب، سازمان‎ها با مشکلات مربوط به عدم رعایت مقررات، خطاهای حقوق و دستمزد و سایر چالش‎ها روبه‌رو هستند. برای حل چالش‌های مختلف، باید سیستمی متمرکز وجود داشته باشد که از طریق آن بتوان داده‌های تمام نیروی کار را بطور اختصاصی مدیریت و به شیوه‌ای منظم نگهداری کرد. ERP می‎تواند چنین حجم زیادی از داده‎ها را در خود نگه دارد و به مدیریت سرمایه انسانی کسب‌وکارها کمک کند تا کارمندان را به روشی بهتر پیگیری کنند. همچنین توانایی پردازش درخواست‎های مرخصی و مدیریت مانده‎های زمان مرخصی، برنامه‎ریزی کارکنان و مدیریت غیبت را ارائه می‎دهد و تایم شیت‌ها را قادر می‎سازد با حقوق و دستمزد و پروژه‎ها یکپارچه شوند.

چالش 2: مدیریت حقوق و دستمزد

فرایند پرداخت حقوق و دستمزد یکی از پرچالش‎ترین امور برای تمام مدیران مالی و حسابداران در مشاغل مختلف است. تهیه و تنظیم دستورالعمل‎های حقوق و دستمزد، محاسبه حقوق و دستمزد براساس اطلاعات صحیح جمع‌آوری شده، تنظیم سند حسابداری، رعایت تاریخ‎ها و مهلت‎های مهم قانونی، ارائه فیش حقوقی و محرمانه بودن و حفظ حریم خصوصی از مهم‎ترین چالش‎های پیش روی مدیریت حقوق و دستمزد برشمرده می‎شود. راهکار ERP برای پاسخ به این چالش‎ها، همگام سازی داده‎ها مبتنی بر یک پایگاه اطلاعات است كه بتواند اجزای مختلف، وظایف خود را به‌صورت خودکار انجام دهند و به کاربران کمک می‎کند تا پیشبرد کارهای اداری دستی را به حداقل برسانند.

چالش 3: جذب نیروی کار در مدیریت سرمایه انسانی

جذب نیروی کار مستعد موضوعی است که همواره مورد توجه متخصصان مدیریت سرمایه انسانی بوده است. تامین نیروی انسانی و استخدام نیروها نیازمند بررسی و نیازسنجی علمی و اصولی است که این موضوع از اصلی‌ترین عوامل چالش نیروی انسانی به شمار می‌رود. استخدام نیروها بدون نیازسنجی درست باعث ورود نیروهای ناکارامد یا قرارگرفتن نیروهای کارامد در جایگاه نادرست و در نتیجه هرزرفتن توان نیروها و ظرفیت شرکت می‎شود.
پیاده‌سازی ERP برای مدیریت منابع انسانی تضمین می‎کند که افراد مناسب و ماهر برای موقعیت‎های شغلی مشخص استخدام شوند.

چالش 4: سنجش اثربخشی منابع انسانی

وجود ابزارهای مناسب برای سنجش اثربخشی منابع انسانی و دانستن اینکه افراد تا چه اندازه در پیشرفت سازمان موثر هستند، بسیار مهم است. سازمان باید استانداردهایی شفاف، قابل فهم، محاسبه‌پذیر و قابل اندازه‎گیری را جمع‎آوری کند و به بازخورد عملکرد کارکنان بپردازد و با بازیابی داده‎ها، نتایج را اندازه‎گیری کند. تعریف استاندارها برای مقایسه عملکرد واقعی نیروها و تعیین معیارهایی مهم است که بتواند در مورد موفقیت و یا عدم موفقیت و میزان همکاری نیروها برای دستیابی به اهداف سازمانی را قضاوت کند.
نرم‌افزار ERP توانایی اجرای گزارش‌های عملیاتی برای ردیابی اطلاعات منابع انسانی، گزارش انطباق کامل، توسعه شاخص‌های عملکرد کلیدی (KPIs) برای اندازه‌گیری عملکرد فرایند منابع انسانی را ارائه می‌دهد.

چالش 5: آموزش و استراتژی های توسعه

اداره یک سازمان بدون آموزش و استراتژی‎های توسعه می‎تواند ضرر قابل توجهی برای واحدهای مدیریت سرمایه انسانی و کارفرمایان باشد. سازمان‏ها باید منابع کافی را تخصیص دهند و بر این مؤلفه حیاتی بهره‎وری و رضایت تأکید کنند. اطمینان از اینکه کارمندها با آخرین دانش‌ها و مهارت‌های حوزه کاری خود آشنایی دارند از مهم‌ترین چالش‎‌های حال حاضر سازمان‎هاست. یک استراتژی آموزشی و توسعه موثر باید مهارت‎های فنی در حال تغییر سریع و مهارت‎های بلند مدت را در نظر بگیرد. آموزش فنی در جریان کار؛ به‌روزرسانی آموزش را برای مطابقت با نیازهای واقعی آسان‎تر می‎کند. راهکار مدیریت منابع انسانی ERP به متخصصان منابع انسانی شناسایی راهکارهای جدیدی را برای برنامه‎های آموزشی و توسعه حرفه‎ای مستمر ارائه می‌کند.

چالش 6: سلف سرویس کارمندان

بعضی از فرایندهای سازمان هستند که به تعدد مورد استفاده قرار می‌گیرند. مدیریت این فرایندها از یک طرف و جلوگیری از تلف شدن وقت افراد برای ثبت و پیگیری موارد در بهره‌وری و شادابی سازمان اهمیت زیادی دارد.
معمولا این فرایندها در سازمان‌های سنتی‌ به صورت کاغذی ثبت می‎شوند و یکی از امور روزمره پرسنل گرفتن امضا و تحویل این برگه‎های کوچک و خسته‎کننده است. مواردی مانند درخواست مرخصی، درخواست ماموریت و … از این جمله است.
از طریق راهکار مدیریت منابع انسانی ERP کارمندان قادرند از طریق اینترنت به اطلاعات خود در سامانه منابع انسانی دسترسی داشته باشند.

 

فنارپی، ارائه دهنده راهکار مدیریت سرمایه انسانی متناسب با نیاز سازمان‎ها

نرم‌افزار مدیریت منابع انسانی فنارپی، نه تنها وظیفه مدیریت یکی از مهم‌ترین دارایی‏‌های سازمان که پرسنل مجموعه هستند را برعهده دارد، بلکه با نظارت بر فرایندهای جذب و استخدام نیروهای جدید و ورودی و خروجی‎های سازمان، کیفیت نیروی انسانی را تضمین می‌کند. فنارپی با توجه به دیدگاه سرمایه‎‌بودن منابع انسانی در سازمان و اهمیت آنها، نام ماژول خود را مدیریت سرمایه انسانی انتخاب کرده است.
از طرف دیگر بخشی از فرایندهای حفظ و بهبود عملکرد پرسنل سازمان، مربوط به فرایندهای ارزش‎یابی درون سازمانی است که منجر به بهبود عملکرد و توانایی‎های پرسنل سازمان می‎شود. به این منظور نرم‎افزار فنارپی با تمرکز بر پرسنل و تیم‎های موجود در شرکت و با جست‌وجوی مناسب به بهینه‎ترین شکل ممکن، منابع انسانی موجود در سازمان را به بخش‎های مختلف سازمان و پروژه‎ها تخصیص می‎دهد.
فنارپی بطور خاص، امکان مدیریت هرچه بهتر کارکنان را با تمرکز بر به‌روش‌های جهانی و ترکیب آن‌ها با فرایندهای داخلی و بومی فراهم کرده است. فنارپی شامل تمام ویژگی‌های استاندارد یک ERP، شامل برنامه‎ریزی و مدیریت آموزش، محاسبات دقیق حقوق دستمزد و جبران خدمات، برنامه‎ریزی و مدیریت جذب استعدادها، مدیریت حضور و غیاب و اتصال به دستگاه‎های انگشت‌نگار است که این بطور کامل با سامانه مالی و حسابداری، مدیریت دانش و مستندات، پورتال و اتوماسیون اداری و HSEC یکپارچه شده است.
گروه محصول مدیریت سرمایه انسانی فنارپی، شامل محصولات توسعه سرمایه انسانی، مدیریت جبران خدمات، مدیریت روابط کار و کارکنان، مدیریت جذب و مدیریت حضور و غیاب است.

 

فنارپی، ارائه دهنده راهکار مدیریت سرمایه انسانی متناسب با نیاز سازمان‎ها

1- محصول توسعه سرمایه انسانی فنارپی

كاركنان در هر سطحي از سطوح سازمان، اعم از مشاغل ساده يا مشاغل پيچيده محتاج آموزش و يادگيری و كسب دانش و مهارت‌های جديد هستند و بايد همواره برای بهتر انجام دادن كار خود از هر نوع كه باشد، روش‌ها و اطلاعات جديد كسب کنند. توسعه وقتی رخ می‌دهد که فرد آموزش‌گیرنده بتواند آموخته‎های خود را در راستای اهداف سازمان به کار بگیرد.
محصول توسعه سرمایه انسانی فنارپی، فرایند نیازسنجی آموزشی شاغلان را به منظور كارایی و اثربخشی بیشتر، پیش از این كه آموزش واقعی اتفاق بیفتد، توسعه داده است. برنامه‎های سالیانه و دوره‎ای آموزش، در فرایند برنامه‎ریزی و تهیه تقویم آموزشی فنارپی ارائه می‎شود. همچنین در فرایند اجرای آموزش، اقداماتی نظیر آماده‎سازی تجهیزات، انتخاب دوره آموزشی، شناسایی و آموزش مربیان، زمان و مکان برگزاری دوره و بودجه مورد نیاز توسعه داده شده‎اند.
سنجش اثربخشی آموزش‌‏های برگزار شده و اینکه تا چه میزان منجر به تغییرات مورد نظر سازمان شده است، در فرایند سنجش اثربخشی آموزشی فنارپی محاسبه می‎شود.

2- محصول جبران خدمات فنارپی

یک سیستم جبران خدمات پویا باید بتواند روش‌های محاسباتی مناسب را بر حسب مناطق، بخش‌ها، سمت‌ها اعمال کند. محصول جبران خدمات فنارپی برای پاسخ به چالش‌های موجود در این حوزه، امکان محاسبه حقوق، دستمزد ساعتی، پرداخت‎های متغیر برای پاداش، اضافه کاری، کمیسیون فروش و … را در فرایند مدیریت محاسبه حقوق دستمزد و رفاهیات فراهم کرده است. در این محصول همچنین فرایند پایان استخدام پرسنل و تسویه حساب آنها توسعه داده شده است.
یکی از نتایج محاسبات حقوق دستمزد فنارپی، ایجاد خروجی‎هایی است که می‎بایست به مراجع قانونی خارج از شرکت مانند اداره مالیاتی، تامین اجتماعی و بانک ارائه شود. همچنین با توجه به نیاز به پرداخت‎هایی به پرسنل و مراجع قانونی در سیستم حقوق دستمزد، ارتباط با سیستم مالی از اهمیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است. در این محصول، ارتباط با سیستم مالی و صدور سند حسابداری، ارتباط با سیستم خزانه‎داری و درخواست‎های پرداخت بانک، بیمه و مالیات، در فرایند مدیریت اطلاعات حقوق و دستمزد پوشش داده می‎شود.
فنارپی، در فرایند مدیریت شخصی‎سازی پارامترها، سه پارامتر عمده وام، بیمه تکمیلی و سایر اضافات و کسورات، را با توجه به تفاوت‎هایی که مقادیر هریک از این پارامترها نسبت به افراد دارند، پوشش می‎دهد. نیاز به گروه‎بندی کارمندان سازمان براساس اشتراک‎هایی که دارند برای تسریع فعالیت‎ها و اطلاع‌رسانی‌ها، از طریق پیاده‎سازی فرایند گروه‎بندی پارامترها و اشخاص پاسخ داده می‎شود. همچنین فرایند تعریف و ویرایش پارامترهای خروجی حقوق و دستمزد، براساس پارامترهای ورودی و مطابق با استاندارد فرمول‎های ارائه شده از سوی اداره کار یا قوانین مصوب داخلی تعریف می‌شود.
برای طراحی الگوی فیش حقوقی پرسنل به ایجاد قالب فیش و مشخص کردن پارامترهای موجود در فیش و همچنین به تعریف کارگاه‎ها و تامین کنندگان جهت استفاده در فایل‎های بیمه و مالیات نیاز دارد که از طریق فرایند پیکربندی اطلاعات حقوق و دستمزد پاسخ داده می‎شود.

3- محصول روابط کار و کارکنان فنارپی

سوابق متمرکز کارکنان باید در یک مخزن واحد بصورت یکپارچه ذخیره، به‌روزرسانی و نگهداری شود و امکان گزارش‎گیری بهتر و کاهش هزینه‎های انطباق و آماده شدن برای ممیزی‎ها فراهم باشد.
محصول روابط کار و کارکنان فنارپی، با توسعه فرایند استخدام نیروی کار، امکان ثبت و ویرایش اطلاعات پایه و تخصیص نقش به نیروی کار جدید معرفی شده از فرایند جذب بعنوان کارمند یا پیمانکار معرفی شده از سمت فرایند قراردادها را فراهم کرده است. درصورت نیاز به تعریف و ویرایش تنظیمات، شغل و عوامل شغلی، واحدهای سازمانی، پست‎ها، نوع و گروه احکام و تعریف پارامترهای ثابت آن و …، در رابطه با پرسنل سازمان، فرایند پیکربندی مدیریت سرمایه انسانی توسعه داده شده است.
فنارپی همچنین در محصول روابط کار و کارکنان، فرایند تعریف قرارداد کارمندی جهت امضای کارمند و کارفرما، فرایند صدور حکم کارگزینی برای تعیین حقوق و مزایای مستمر کارمندان سازمان، را توسعه و پیاده‎سازی کرده است.
فرایند خودیاوری (سلف سرویس) کارمندان، راهکار دیگر فنارپی برای پاسخ به چالش‎های موجود در این زمینه است. دسترسی سلف سرویس به داده‎های پرسنلی، به نحوی که پرسنل می‎توانند بطور مستقیم داده‎ها را مشاهده و بروزرسانی کرده و به این ترتیب در زمان واحد منابع انسانی صرفه‎جویی می‎شود.

4- محصول مدیریت جذب فنارپی

استخدام باید در سازمان به‌چشم نوعی سرمایه‎گذاری قابل توجه تلقی شود زیرا منابع انسانی دارایی‎های اساسی یک شرکت هستند. برای حفظ مزیت در رقابت، بخش منابع انسانی باید یک سیستم استخدام منسجم برای انتخاب استعدادهای شرکت داشته باشد. راهکار محصول مدیریت جذب فنارپی از طریق ارائه فرایند برنامه‎ریزی جذب و فرایند جذب کارکنان، از مدیریت استخدام پشتیبانی می‏‌کند.
فرایند برنامه‎ریزی جذب فنارپی، توانایی برنامه‎ریزی و بودجه‎بندی برای هزینه‏های نیروی کار و اندازه‎گیری هزینه‎های واقعی برای جذب نیروهای فعلی و آینده را فراهم می‎کند. برنامه‎ریزی جذب منابع انسانی فر‎آیندی است که طی آن، سازمان‌ها منابع انسانی موجود را ارزیابی، نیازمندی‌ها یا ضرورت‌های آتی را پیش‌بینی، شکاف‌ها را شناسایی و برای رفع آن شکاف‌ها نقشه‌ای را طراحی می‌کنند.
در فرایند جذب کارکنان فنارپی، منابع انسانی می‌تواند صفحات شغلی را در وبسایت شرکت ایجاد کند، درخواست‌ها و توضیحات شغلی را ایجاد کند، رزومه‌ها را مدیریت کند، متقاضیان را از طریق فرایند استخدام ردیابی کند، پیشنهادهای شغلی را گسترش دهد و بررسی پیشینه انجام دهد. همچنین پیش از اینکه رزومه متقاضیان استخدام جدید را به مدیر فنی تحویل دهند، غربالگری‎های پیش از استخدام را انجام دهند و فرم‎های درخواست شغل را ایجاد کنند تا فرایند جذب نیروها به دقت انجام شود.

5- محصول مدیریت حضور و غیاب

ماژول حضور و غیاب فنارپی، سیستمی مبتنی بر وب است که از یک طرف به مدیران سازمان‌ها، امکان کنترل حضور و غیاب، نحوه تردد پرسنل و جاری ساختن قوانین محاسبه کارکرد و از طرف دیگر به پرسنل امکان مشاهده و تصحیح اطلاعات حضور، بررسی ورود و خروج‌ها، ثبت درخواست اضافه کاری، ثبت درخواست مرخصی، ثبت درخواست ماموریت و دریافت گزارش‌های مورد نیاز را می‌دهد.
فرایند مدیریت کارکرد فنارپی، امکان ثبت کارکرد، تایید ساعت‎های کاری، تعریف تایم شیت و تخصیص برنامه زمانی به پرسنل را فراهم کرده است. همچنین این رویکرد با اتصال به پنل انگشت‌نگار و دستگاه‌های حضور و غیاب مبتنی بر تشخیص اثر انگشت، راهکار جامع کنترل تردد و حضور و غیاب را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
علاوه بر قابلیت‌های سخت‌افزاری مرتبط با دستگاه حضور و غیاب، ماژول حضور و غیاب فنارپی دارای نقاط قوت بسیاری از جمله ثبت دقیق ترددها، سهولت کاربری، جامع بودن، ارائه گزارش‌های قدرتمند و پشتیبانی مناسب است.

 

مزایای رقابتی فنارپی در مدیریت سرمایه انسانی

راهکارهای فنارپی، با افزایش کارایی در بخش‌های مختلف و برای سهامداران کلیدی متشکل از کارفرمایان و شرکا، در هر بخش از زنجیره تأمین، ارزش می‌آفریند. از مزایای رقابتی فنارپی می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارتباط با سیستم مالی و صدور سند حسابداری، ارتباط با سیستم خزانه‌داری و درخواست‎های پرداخت بانک، بیمه و مالیات به همراه امکان چاپ فیش و ایجاد فایل خروجی
 • حقوق و دستمزد، مزایا، بررسی عملکرد، سیستم ردیابی متقاضی و سلف سرویس کارکنان را در یک واحد یکپارچه می‎کند
 • امکان ثبت اطلاعات پرسنلی شامل اطلاعات شخصی، تحصیلی، سوابق کاری، آموزشی و مهارت‌ها و امکان تغییر
 • امکان تعریف شیفت‌های کاری مختلف و تخصیص افراد به شیفت‌ها
 • ثبت و نظارت بر تنظیمات حقوق و دستمزد، ارسال اطلاعات به مدیر حقوق و دستمزد
 • امکان ایجاد چارت سازمانی، پست سازمانی، نقش و تخصیص پرسنل به پست‌ها و نقش‌های سازمانی
 • ثبت زمان ورود و خروج کارکنان و امکان اتصال به پنل انگشت نگار
 • دسترسی سلف سرویس به داده‎های پرسنلی، به نحوی که پرسنل می‎توانند بطور مستقیم داده‎ها را به روز کنند
 • تسهیل راهبری و مدیریت دوره‌های آموزشی براساس نیازهای دپارتمان‌های مختلف و فرد به فرد پرسنل
 • دسترسی ابری با چارچوب برنامه تلفن همراه، کارکنان را قادر می‌کند تا کل مدیریت منابع انسانی را از ایجاد درخواست تا دریافت گزارش مدیریت کنند
 • ابزاری استراتژیک برای توسعه منابع انسانی (بر اساس اهداف کسب‌وکار) و بهبود کیفیت و توانایی‎های پرسنل مجموعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *