فناپ زیرساخت و پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

تفاهم نامه همکاری فناپ زیرساخت با پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی

در نشست مشترک فناپ زیرساخت با پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ایران که امروز 20 فروردین در این پژوهشگاه برگزار شد، دو طرف ضمن بررسی زمینه‌ها و فرایند همکاری، تفاهم‌نامه امضا کردند.
داوری نظری، جانشین مدیرعامل فناپ زیرساخت در توسعه و فناوری در این نشست ابراز داشت:هلدینگ فناپ که سال‌هاست در صنایع مختلف فعال است، تمایل دارد، وارد توسعه فناوری در حوزه کشاورزی بشود، در همین راستا در گام نخست ما در فناپ‌ زیرساخت آماده راه‌اندازی یک ليوينگ‌لب کشاورزی عمودی در پژوهشگاه بیوتکنولوژی و کشاورزی هستیم.
در پایان این نشست غلامرضا صالحی جوزانی، رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و داور نظری جانشین مدیرعامل فناپ زیرساخت در توسعه و فناوری تفاهم‌نامه همکاری دو مجموعه را امضا کردند.
برپایه این تفاهم‌نامه، فناپ زیرساخت و پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی در زمینه آماده‌سازی و سفارشی‌سازی (متناسب با نیازهای حوزه کشاورزی) پروژه‌های طرفین با رویکرد توسعه کشاورزی فناورانه و هوشمند کشور همکاری می‌کنند. همچنین همکاری و سرمایه‌گذاری مشترک بر روی پروژه‌ها و محصولات جدید مورد نیاز در بخش‌های کشاورزی، همکاری‌های آموزشی فیمابین و اجرای دوره‌های مشترک کوتاه مدت در بخش‌ها و فناوری‌های کشاورزی، همفکری در شناسایی زمینه‌های توسعه کشاورزی فناورانه و هوشمند، همکاری در رویدادهای فناورانه بمنظور جذب ایده‌های فناورانه با هدف توسعه ایده‌های کشاورزی فناورانه و هوشمند و تشکیل تیم تحقیق و توسعه مشترک بمنظور فعالیت در حوزه‌های مشترک مورد نظر طرفین از محورهای این تفاهم‌نامه است.
این نشست در محل پژوهشگاه با حضور غلامرضا صالحی جوزانی، رییس بیوتکنولوژی کشاورزی، پژمان آزادی، قائم مقام این پژوهشگاه در امور فناوری، سعید پورداد معاون پشتیبانی و برنامه‌ریزی، مهران عنایتی شریعت پناهی معاون پژوهشی از پژوهشگاه و داور نظری، جانشین مدیرعامل فناپ زیرساخت در توسعه و فناوری، مژگان قاسمی، مدیر قراردادها و امور پیمان و رامین شکری‌پور برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *