در همایش 100 IMI اعلام شد

فناپ زیرساخت در میان 500 شرکت برتر ایران به جایگاه 254 رسید

فناپ زیرساخت شرکت برتر از نظر رشد سریع

شرکت فناپ زیرساخت در همایش معرفی ۱۰۰ شرکت برتر کشور در رتبه 254 قرار گرفت و بر پایه شاخص‌های تعریف شده با دریافت لوح تقدیر همایش به‌ عنوان سومین شرکت برتر از نظر رشد سریع معرفی شد.

سازمان مدیریت صنعتی از سال ۱۳۷۷ رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را هر ساله انجام داده است. این رتبه‌بندی با الهام از رسالت این سازمان با فراهم کردن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور، فضای روشن‌تری از کسب‌وکار اقتصادی کشور ارایه می‌دهد و به مدیران بنگاه‌های اقتصادی، سیاست‌گذاران و پژوهشگران، یاری می‌‎رساند تا شناخت و درک دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور بیابند.

در این ارزیابی شرکت‌های برتر بر اساس ۳۳ شاخص همچون «بیشترین فروش»، «بیشترین سودآوری»، «بالاترین ارزش بازار»، «بالاترین ارزش افزوده»، «بیشترین دارایی»، «بالاترین اشتغال‌زایی»، «بهره‌وری کل عوامل» و … معرفی می‌شوند که هر ساله این ارزیابی بین ۵۰۰ شرکت برتر انجام می‌گیرد.
گفتنی است در این همایش سید مهدی نیازی قائم مقام وزیر صمت و موسوی و نبوی معاونان وزارت صمت در کنار صادقی نیاری رئیس هیئت مدیره سازمان مدیریت صنعتی جوایز را اهدا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *