گروه کوهنوردی فناپ زیرساخت به دماوند صعود کرد

صعود به دماوند

گروه کوهنوردی فناپ زیرساخت، برای ششمین بار پیاپی در یک برنامه سه روزه از 25 تا 27 مرداد ماه امسال به قله دماوند صعود کرد.
در این صعود که از جبهه جنوبی دماوند انجام شد، مهشید قانع، فاطمه برفر و آقایان محمد حسین نوری‌نژاد، سراج‌الدین رفیع پرهیزکار، شایان اشتهاردیان و حسین گرشاسبی حضور داشتند.
گرشاسبی سرپرست گروه، درباره روند آماده‌سازی و گزینش اعضا، ابراز داشت: برای این صعود ما یک دوره سه ماهه تمرین و آماده‌سازی را از خرداد امسال برگزار کردیم و در این دوره به قله‌های اطراف تهران از جمله سه قله پلنگ‌چال، توچال و کلک‌چال صعود کرده و به تمرین شب مانی در ارتفاعات پرداختیم.
وی افزود: پس از برگزاری این دوره، کمیته فنی شامل مهدیه سلیمیان و فرهاد محمدی و اینجانب به بررسی آمادگی بدنی و روحی شرکت‌کنندگان پرداختیم و سرانجام شش نفر برای صعود انتخاب شدند.
گرشاسبی همچنین درباره پیشینه گروه کوهنوردی فناپ زیرساخت تصریح کرد: این گروه که از سال 1397 تشکیل شده، اکنون یکصد نفر عضو در بستر تاک دارد و هرساله برنامه صعود به قله دماوند داشته است.
وی در پایان با بیان اینکه از این پس هر دوهفته یکبار برنامه کوهنوردی برگزار می‌شود، تصریح کرد: همکارانی که تمایل به حضور در برنامه‌ مربوطه دارند می‌توانند با اینجانب و یا همکاران سرمایه‌انسانی در ارتباط باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *