کارگاه آموزشی مدیریت پروژه PMBOK7 برگزار شد

کارگاه آموزشی مدیریت پروژه PMBOK7

کارگاه آموزشی مدیریت پروژه PMBOK7 با هدف بروزرسانی دانش نیروهای فناپ زیرساخت شاغل در پروژه‌ها، به مدت ۳۲ ساعت شامل بخش تئوری بر بستر مجازی و ۴ جلسه کارگاهی حضوری در سالن اجتماعات لیزینگ بانک پاسارگاد از ۲۶ تیر تا ۲۶ شهریور برگزار شد.

فراگیرترین معیار برای ارزیابی سیستم‌های مدیریت پروژه، استاندارد جهانی PMBOK است که زبان مشترک مدیریت پروژه بشمار می‌آید. با توجه به رویکرد تجربه‌محور این کارگاه، چندمورد از پروژه‌های فناپ زیرساخت گزینش شد و شرکت‌کنندگان بصورت گروهی روی آنها کار کردند که با کاربرد این استاندارد در پروژه‌ها بصورت عملی آشنا بشوند.

در این دوره که واحد سرمایه‌انسانی فناپ زیرساخت برگزار کرد، شرکت پیشرو مدیریت پیران کار آموزش را برعهده داشت و حدود ۳۰ نفر از نیروهای مدیریت پروژه و کنترل پروژه فناپ زیرساخت که در پروژه‌های مختلف فعالیت می‌کنند و دوره نسخه پیشین pmbok را گذرانده بودند، حضور داشتند.

گفتنی است پیش از برگزاری این دوره شرکت پیشرو مدیریت پیران بعنوان مدرس این دوره در نشست مشترک واحد‌های برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی فناپ زیرساخت، با نوع پروژه‌های شرکت و سطح شرکت‌کنندگان اهداف آشنا شده بود و بر اساس آن نوع برگزاری، مدت دوره، پروژه‌های کار گروهی و …  مشخص شد.

گفتنی است در جلسات حضوری تمرین‌های گروهی برای یادگیری مفاهیم آموزش داده شده انجام شد. همکاران نمونه آزمون pmp دادند. در جلسه آخر درس آموخته‌های پروژه‌ها و تجربیات به اشتراک گذاشته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *