پلتفرم یکپارچه سلامت هوشمند (HRP)

همگام با انقلاب‌های صنعتی مختلف، صنعت سلامت نیز دستشخوش تحولات و تغییراتی زیادی بوده است و پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد در 10 سال آینده صنعت سلامت بیشترین سهم را در هوشمندسازی کسب می‌کند.
با ایجاد یک پلتفرم یکپارچه هوشمند سلامت، سفر بیمار پیش از مراجعه به بیمارستان آغاز و تا ترخیص و مراقبت‌های پس از آن بصورت یکپارچه و هوشمند، مدیریت می‌شود که شامل معاینه اولیه از راه دور، مراجعه، خدمات عمومی، پذیرش، انجام تمام مراحل پزشکی لازم و ترخیص است.

پلتفرم یکپارچه هوشمند سلامت شرکت فناپ زیرساخت، با کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمد بیمارستان خدمات این حوزه را با کیفیت بهتر، در دسترس‌تر و بصرفه‎تر در اختیار کنشگران این صنعت و میلیون‌ها بیمار قرار می‌دهد.

مزایای پلتفرم یکپارچه هوشمند سلامت برای بیماران

سلامت هوشمند

هم‌اکنون داده‌های بیمار از سطوح مختلف قابل جمع‌آوری نیستند و پرونده الکترونیک بیمار میان مراکز بهداشتی و درمانی در گردش نیست. با بهره‌مندی از پلتفرم یکپارچه هوشمند سلامت، داده‌های تفصیلی مرتبط با تشخیص، درمان و مراقبت بیمار در پرونده الکترونیک پزشکی ثبت می‌شود و داده‌ها در زمان مناسب قابل بازیابی هستند.

با پلتفرم یکپارچه هوشمند سلامت، امکان شخصی‌سازی فرایند درمان بیمار برپایه داده‌های استخراج شده از پرونده الکترونیکی پزشکی و داده‌های دریافت شده از حس‌گرهای متصل به بیمار فراهم می‌شود. با این پلتفرم می‌توان محتوای درگاه اطلاعاتی بیماران را به شیوه‌ای مدیریت کرد که همه خدمات آموزشی در اختیار بیمار قرار بگیرد، کارشناسان به همه پرسش‌های وی پاسخ بدهند و برنامه‌زمانی معاینات بعدی مشخص بشود.

با پایش سلامت بیمار از راه دور و دسترسی به داده‌های تفصیلی از طریق پرونده الکترونیک، پزشکان می‌توانند در زمان کوتاه‌تر با هزینه‌کمتر، خدمات درمانی مطلوب‌تری را به بیماران ارائه دهند. با کمک این سامانه هنگام بروز وضعیت اورژانسی و اعلام وضعیت هشدار کادر درمانی بصورت درلحظه از این مسئله آگاه می‌شوند.

در همه سیستم‌های اطلاعات بیمارستانی در سطح کشور، داده‌های بیمار با رویکرد انجام محاسبات مالی و بیمه‌ای جمع‌آوری می‌شوند و امکانی برای بهره برداری از آنها با هدف ارائه خدمات با کیفیت به بیماران وجود ندارد. اما سامانه‌های تصمیم‌یار مبتنی بر هوش مصنوعی در پلتفرم یکپارچه هوشمند سلامت، ابزارهای کمک تشخیصی و درمانی هستند که برای گرفتن تصمیم‌های درست پزشکی و جلوگیری از بروز خطاهای احتمالی بکار می‌آیند.

شهرک سلامت

در یک شهرک سلامت، تمامی عملیات بین بخش‌های مختلف مثل بیمارستان، پارکینگ، مدیریت پسماند، گلخانه، مجموعه‌های درمانی و سرویس‌های هتل‌داری تا دانشگاه و لیوینگ لب باید به صورت هوشمند انجام شود.

در لایه اول، شرکت فناپ زیرساخت به واسطه پلتفرم اینترنت اشیا خود با نام پادیوت شبکه‌‌ای به هم متصل از بخش‌ها را ایجاد می‌کند.

در لایه دوم، با بهره‌مندی از محصول HRP که نسل جدید راهکار جامع مدیریت منابع سازمانی است، مدل‌های جدیدی از حکمرانی را در اختیار بیمارستان‌ها قرار می‌دهد. با استفاده از HRP بیمارستان‌ها می‌توانند بر فرایندها کنترل کاملی داشته باشند و بر اساس پدیده‌های خاصی مانند همه‌گیری کرونا ماموریت بیمارستان را براحتی تغییر دهند.

در لایه سوم یک سیستم تصمیم‌گیری هوشمند قرار دارد که با توجه به اطلاعات دریافتی برنامه سفر بیمار و برنامه کاری پزشک را تعیین می‌کند.

پلتفرم یکپارچه هوشمند سلامت علاوه بر سودرسانی به سهامداران بیمارستان با کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمد بیمارستان می‌تواند خدمات درمانی با کیفیت‌تری را به بیماران ارائه دهد.

تماس با شرکت فناپ زیرساخت

برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در فناپ زیرساخت تماس بگیرید.