هوشمندسازی و نوآوری در معادن

هوشمندسازی، توان عملیاتی و بازدهی صنایع معدنی و فلزی را افزایش و هزینه‌ها را کاهش می‌دهد همچنین فرایند‌ها را ساده‌تر و پیچیدگی زنجیره تامین را کم می‌کند، افزون بر این‌ها تولید گازهای گلخانه‌ای را کاهش و سطح ایمنی نیروی کار را افزایش می‌دهد. پژوهش‌ها نشان می‌دهند با وجود مزایای فراوانی که تحول دیجیتال برای صنایع معدنی و فلزی دارد، آنها 30 تا 40 درصد کمتر از صنایعی مانند خودروسازی به بلوغ دیجیتالی رسیده‌اند و بسیاری از برنامه‌های تحول دیجیتال آنها، تنها کمی پس از سرمایه‌گذاری به شکست انجامیده است، از همین رو می‌توان گفت حلقه گمشده این صنایع در مسیر تحول دیجیتال، همکاری با یک بازیگر با تجربه است.

شرکت فناپ زیرساخت با سبد کاملی از محصولات و راهکارهای یکپارچه، به صنایع معدنی و فلزی کمک می‌کند تا مسیر تحول دیجیتال را به سلامت و با تمام توان بپیمایند و با بهره‌گیری از فناوری‌های نوپدید صنعت 4 بهره‌وری را افزایش دهند و راهبردی‌های خود را پیاده‌ کنند.

راهکارها

راهکار هوش مصنوعی در صنعت
هوش مصنوعی

راهکارهای متنوع هوش مصنوعی فناپ زیرساخت در زمینه سنجش از دور، نظارت تصویری هوشمند و لباس‌های پوشیدنی بهره‌وری و ایمنی را در فضاهای صنعتی افزایش می‌دهد.

فنارپی، راهکار جامع مدیریت منابع سازمانی
راهکار جامع مدیریت منابع سازمانی

«فنارپی»، بر مبنای تجارب برتر بین‌المللی و پوشش‌دهی قوانین کسب و کار در ایران توسعه یافته است. بستر فرایندگرای فنارپی، به تسهیل تصمیم‌سازی، یادگیری و هوشمندی در محاسبه بهای تمام شده و مدیریت عملکرد، در سازمان‌های بزرگ و متوسط کمک می‌کند.

اینترنت اشیا صنعتی
اینترنت اشیا

راهکارهای اینترنت اشیا فناپ زیرساخت طیف گسترده‌ای از صنایع با مقیاس‌های متفاوت را در برمی‌گیرد. این راهکارها که به پشتوانه نیروهای انسانی کارآزموده، طراحی و پیاده‌سازی شده‌اند، امکان شخصی‌سازی با نیازهای گوناگون صاحبان صنایع را دارند.

لیوینگ لب فناپ زیرساخت
لیوینگ لب

لیوینگ لب فناپ زیرساخت یک زیست بوم برای آزمودن، توسعه دادن و تکامل محصولات درفرایند تجاری‌سازی است که از پرورش ايده‌ها تا رسيدن به محصول اوليه را در بر می‌گیرد.

یکپارچه سازی زیرساخت
مرکز داده

فناپ زیرساخت، با پشتوانه نیروهایی متخصص و سال‌ها تجربه در طراحی و راه‌اندازی مراکز داده‌ مقیاس بزرگ و همچنین مراکز داده مجتمع‌های صنعتی، یکی از شرکت‌های پیشتاز در این حوزه است.

یکپارچه سازی زیرساخت
نظارت تصویری

فناپ زیرساخت، تمامی اقدامات در زمینه پیاده‌سازی سامانه نظارت تصویری در محیط‌های صنعتی را بر عهده می‌گیرد که شامل مواردی چون تامین، طراحی و جانمایی دوربین‌های نظارتی می‌شود.

پوشش جغرافیایی فنارپی

راهکارهای فنارپی هم اکنون در پنج استان کرمان، خراسان جنوبی، سمنان، همدان و تهران و در بیش از 10 نقطه استقرار مختلف مورد بهره‌برداری قرار گرفته و با ایجاد بستری چابک و نوآورانه، پویایی و انعطاف پذیری را برای معادن، کارخانه‌ها، سازمان‌ها بزرگ و دانشگاه ایجاد کرده است.

پوشش جغرافیایی فنارپی

آیا می‌دانید؟

کاهش تولید گازهای گلخانه‌ای

بهره‌مندی از فناوری‌های صنعت۴، تولید گازهای گلخانه‌ای را تا ۳۰ درصد کاهش می‌دهد.

صنعت معدنی فلزی

بهره‌مندی از صنعت ۴، دقت پیش‌بینی قیمت نهاده را تا ۹۷% افزایش می‌دهد.

هوشمندسازی صنعت معدنی فلزی

بهره‌مندی از فناوری‌های صنعت ۴، بهره‌وری در حفاری را ۳۰ تا۴۰ درصد افزایش می‌دهد

هوشمندسازی معادن

برای دانلود کاتالوگ کلیک کنید